Mech Academy Türkçe APK – PC İndir

Genel bakış
Mech Academy, çoktan seçmeli kararlara dayalı yetişkinlere yönelik bir görsel romandır. Oyuncu bu hikayede başkahraman rolünü üstlenecek ve farklı karakterlerle tanışacak ve onlarla bir ilişki geliştirmeye çalışacaktır. Oyuncunun kararları hikayenin gelişimi üzerinde etkili olacaktır.
“Yıl 2175 ve siz bir Mech Guardian pilotusunuz. Bunlar, gezegeninizi fethetmeye niyetli acımasız bir uzaylı ırkı olan Noxa’dan Dünya’yı korumak için yapılmış dev savaş makineleridir. Ancak siz bu döneme ait değilsiniz; aslında 1970’lerde yaşamış, yüksek madalyalı bir asker olan Teğmen Knight’sınız. Gizemli bir deney yüzünden iki yüzyıl geleceğe fırlatıldınız. Sizin için her şey yeni ve karmaşık. İçinde büyüdüğünüz dünya, toplum, şu anda içinde bulunduğunuzdan son derece farklı.”

Version: 0.5.3

Boyut PC: 2.6 GB

Boyut APK: 2 GB

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

PIXELDRAINGDRIVE

ANDROID

PIXELDRAINGDRIVEAPKADMIN

6 Yorum

 • Necmeddin46
  Necmeddin46

  Admin bey o kadar oyun yüklüyorsun ki yetişemiyorum. Bu oyun gibi birçoğunu KPSS’den sonra oynamak için sıraya ekledim. Bu arada bir yaz hediyesi olarak High Rise Climb gelirse efsane olur.

 • Atay
  Atay

  güzel bir seye benziyor siraya aldim.oynayanlar yorum yazsin ben digerlerini bitirine kadar bu oyun hakkinda bilgi edinmis olurum.
  admin bir önerim olacak oyun sayisi arttikca siralar artiyor.aradigimiz bir oyuna yorum yazmak icin ya da herhangi birisi aradigi oyun var mi görmek icin arama butonu olursa kullanisli olabilir. sitenin sade olusu kullanisli olusu güzel.

Bir yanıt verin

Milfylicious Türkçe APK – PC İndir

Bare Witness Türkçe APK – PC İndir

Carnal Contract Türkçe APK – PC İndir

Celebrity Hunter Türkçe APK – PC İndir

New Antioch Türkçe APK – PC İndir

Imperial Chronicles Türkçe APK – PC İndir

© 2024 Menizone Community