Desert Stalker Türkçe APK – PC İndir

Genel Bakış

Fallout ve S.T.A.L.K.E.R. yapımlarından esinlenilen bu oyun, romantizmi, şiddeti, yan hikayeleri içeren ve yetişkinlere yönelik birçok içerikle serpiştirilmiş orijinal bir hikaye sunuyor. Kıyametin üzerinden uzun zaman geçti. Bir zamanlar eski Mısır’da kum tepelerine dağılmış ve şehirleri yok etmiş bir uygarlığın kalıntılarını araştıran bir Desert Stalker olarak oynuyorsunuz. Aradan uzun zaman geçmesine rağmen savaşın etkileri hala toprakları rahatsız ediyor. Başkalarına nasıl davranacağınız, hangi ittifakları kuracağınız, hangi faaliyetlere katıldığınız ve bencil mi yoksa daha cömert bir karakter mi olacağınız tamamen size bağlı.

Version: 0.16 Beta

Boyut : 1.1 GB

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

GDRIVEMEGAAPKADMIN

ANDROID

GDRIVEMEGAAPKADMIN

4 Yorum

 • ayi5831
  ayi5831

  en sevdiğim serilerdendir. gerek hikayesi gerek atmosferi gerek de animasyonları olsun gerçekten beni etkilemiştir.

 • goldennyks76
  goldennyks76

  Çok kaliteli oyun, herkese tavsiye ederim..

  Bu site çok iyi oyunlar çıktığı gibi çevirisi geliyor ama bir eleştirim var; bence oyunları sıkıştırmamalısınız, cidden görüntü kalitesi aşırı bozuluyor, kalite düşmesini geçtim karanlık sahneler neredeyse hiç görünmüyor. Telefondan oynayanlar için çok farketmese de bilgisayarda çok göze çarpıyor.

  • Celal Penguin

   malesef bizde isetemiyoruz dosyaları sıkıştıralım. ama bu dosyaları sıkıştırmazsak bi yere upload edemeyiz. bütün dosya paylaşım siteleri paralı. ki buda $ ve euro bazlı.

Bir yanıt verin

Milfylicious Türkçe APK – PC İndir

Bare Witness Türkçe APK – PC İndir

Carnal Contract Türkçe APK – PC İndir

Celebrity Hunter Türkçe APK – PC İndir

New Antioch Türkçe APK – PC İndir

Imperial Chronicles Türkçe APK – PC İndir

© 2024 Menizone Community