Color of My Sound Türkçe APK – PC İndir

Genel Bakış​

Color of My Sound bir Bilim Kurgu Gerilim ve Erotizm içeren görsel romandır.
Hikaye, İmparatorluğun dünyalarında benzeri görülmemiş bir ölçekte bir isyan patlak verdiğinde ve insanlık, İmparatorluğun başlangıcından bu yana ilk kez belirsiz bir gelecekle karşı karşıya kaldığında başladı.
Her biri sadakati ya da ölümü için yarışan İmparatorluğun çeşitli güçlerinin entrikaları etrafında dikkatli ve sinsi bir şekilde yol almaya çalışan bir karakterin hikayesini takip edin.

Özel Harekat Bölüğü “Nu”nun komutanı olarak ekip üyelerinizle dostluk, rekabet ve hatta aşk ilişkisi kurun. Dikkatli olun, her üyenin kendi sırları ve kişisel çıkarları vardır. Dikkatli ol, kimseye güvenme. Hayatta kalmak için her üyenin sadakatini, hatta belki de sevgisini kazanmanız gerekecek…

Version: Bölüm 3A – 6

Boyut PC: 5.68 GB

Boyut APK: 460 MB

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

GDRIVEMEGAMEDIAFIRE

ANDROID

GDRIVEMEDIAFIREPIXELDRAIN

3 Yorum

  • Atay
    Atay

    Admin kolay gelsin senden bir ricam olacak oyunun boyutlarini mobil internet kullananlar icin detayli yazar misin.örnegin bir oyuna 2gb yazmissin indirmeye başlayinca 1.5 oldugunu gördüm.mesela 1560 mb falan yazmak gibi.mobil paket kullananlar icin daha saglikli olur.

  • ayi5831
    ayi5831

    diyaloglarını ve karakterlerini baya sevdiğim bir oyundur kendileri. beklentim düşüktü ama baya beğenerek bitirdim. devamını beklediğim bir hikaye oldu

Bir yanıt verin

Milfylicious Türkçe APK – PC İndir

Bare Witness Türkçe APK – PC İndir

Carnal Contract Türkçe APK – PC İndir

Celebrity Hunter Türkçe APK – PC İndir

New Antioch Türkçe APK – PC İndir

Imperial Chronicles Türkçe APK – PC İndir

© 2024 Menizone Community

MeniZone Community